Położona w turystycznej stolicy Malty- Bugibba- nad Zatoką św. Pawła szkoła nurkowania Anchor Diving jest jedną z najlepiej zlokalizowanych tego typu instytucji na całej Malcie. W poszukiwaniu wodnych wrażeń, bezpiecznego kierunku nurkowego, a także niezapomnianych podwodnych widoków i przeżyć, nie ma lepszego wyboru niż właśnie Malta. Widoczność pod wodą na ponad 30 metrów, zróżnicowana faktura dna i dostępność z brzegu co roku przyciągają rzesze amatorów nurkowania.

Anchor Diving działa na wyspie od 2010 roku. Prowadzone przez Petera i Veronique centrum nurkowe może poszczycić się międzynarodową (i wielojęzyczną) kadrą z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim przygotowaniem do szkolenia zarówno wakacyjnych amatorów, jak i profesjonalnych zapaleńców. Anchor Diving słynie ze swojego indywidualnego podejścia do każdego gościa i niepowtarzalnej, przyjaznej atmosfery, która sprawia, że wielu nurków czuje się tu jak w domu i wraca w kolejnych latach, na kolejne kursy, aby jeszcze raz poczuć słynną atmosferę, panującą w Anchor. Każdy jest mile widziany- zarówno wytrawny nurek, jak i zaciekawiony turysta! Idealne położenie, tuż przy tętniącym życiem centrum miejscowości, w pobliżu restauracji, klubów, i hoteli tym bardziej zachęca do odwiedzenia szkoły.

Centrum nurkowe oferuje szeroką oferta kursów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od pół dniowych kursów rekreacyjnych dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nurkowaniem, przez kilkudniowe zaawansowane wyprawy, po kursy techniczne. Wszystko w rozpoznawalnym na całym świecie systemie PADI. Na każdym poziomie zaawansowania zapewniona jest opieka doświadczonego instruktora, którzy służy swoją radą i pomocą, aby zapewnić najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa uczestnikom kursów. Szkoła oferuje również wypożyczenie niezbędnego sprzętu- od płetw i pianek po butle. W cenach kursów zawarte są wszystkie opłaty, a także certyfikaty. Szkołą oferuje również bezpłatny transport do i z hotelu do miejsca nurkowania. Żadnych ukrytych kosztów.

Mierząca 18 metrów figura Madonny, wraki zatopionych łodzi, morska flora i fauna, a także wiele innych podwodnych tajemnic Malty, Gozo i Comino czeka, aby odkryć je z anchordiving.com.


Nasi polscy instruktorzy nurkowania

Agnieszka Jurgielewicz (Aga)

Agnieszka Jurgielewicz (Aga)

Dwujęzyczna instuktorka rodem z zimnych wód Polski i Wielkiej Brytanii.

Lubi szkolić i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Bywa wymagająca, ale jednocześnie bardzo cierpliwa i przyjazna.

Porzuciła karierę architekta dla pasji nurkowania.

Gdy akurat nie szkoli, delektuje się nurkowaniem w konfiguracji Sidemount.

Jej prawdziwą miłością są wraki oraz… mąż Jarek, którego również możecie spotkać w naszym centrum.

Specjalizacje Instruktorskie:

  • Nurkowanie głębokie
  • Nurkowanie w suchym skafandrze
  • Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (Nitrox)
  • Specjalista sprzętowy
  • Nurkowanie wrakowe
Jarek

Jarek

PADI Master Scuba Diver Trainer

Instruktor PADI z czteroletnim doświadczeniem.
Jego priorytetem jesteś Ty, Twoje bezpieczeństwo i Twoja przyjemność z nurkowania.
Dlatego zawsze będzie miał dla Ciebie czas zarówno w wodzie, jak i w klasie.
Odpowie na każde Twoje pytanie oraz będzie otwarty na Twoje sugestie i potrzeby.

Specjalizacje Instruktorskie:

  • Nurkowanie głębokie
  • Nurkowanie w suchym skafandrze
  • Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (Nitrox)
  • Specjalista sprzętowy
  • Nurkowanie wrakowe

Anchor Diving Malta

Kontakt z nami